Wspinaczki po chmurach

Tadeusz Schiele Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Naokoło Świata popularnonaukowa
Wydawnictwo Iskry
góry Tatry wspomnienia szybownictwo lotnictwo
popularnonaukowa
Naokoło Świata
góry Tatry wspomnienia szybownictwo lotnictwo

Wspaniałe wspomnienia minionej epoki, niepowtarzalny urok wędrówki w czasie i przestrzeni od mrocznych jaskiń, poprzez szczyty Tatr, do szybowania po niebie. Historia widziana oczami jednego z jej współtwórców , równocześnie pełna humoru i groteski.

• Naokoło Świata
  • 2020
  • Dookoła Świata + pozostałe ISKRY
  • Górskie
  • Do kupienia
  • Podróże z wiekiem

Dodaj cytat z książki Wspinaczki po chmurach