Władcy Czasu

fantastyka, fantasy, science fiction
83-86126-01-9
Juliusz Garztecki
Doctor Who the Doctor

„Zabraniam! Nie możesz pozwolić, aby Doktor przekroczył własny strumień czasu i spotkał swe wcześniejsze Ja. Pierwsze Prawo Czasu jednoznacznie tego zabrania.” - takie ostrzeżenie wita nas z tyłu okładki na dzień dobry. Czy rzeczywiście zagrożenie jest tak wielkie, że trzeba zaryzykować i złamać ustanowione prawa? Czy podjęte decyzje nie będą zbyt pochopne, a ich skutki...

Nie polecam nikomu, kto nie jest fanem serialu Doctor Who - jako samodzielna książka ta produkcja po prostu się nie broni. Ale fani będą mieć z niej dużo radości. Przyznaję się, przeczytałam ją z wielką przyjemnością. ^^

Nowelizacja jednego z odcinków serialu Doctor Who - Trzej Doktorzy. Można przeczytać, ale nie oddaje do końca serialu. Lepiej go obejrzeć.

• Chcę w prezencie
  • Wymienię
  • 2014
  • Fantasy, sci-fi i inne takie
  • Sci-Fi/Fantasy/Horror
  • Biblioteka marzeń