E-Książka/Book. Szerokopasmowa kultura

biznes, finanse
Biblioteka Analiz
2009-01-01
2009-01-01
e-book cyforwa książka czytniki elektroniczne

Okładka książki Analiza matematyczna 1, Definicje, twierdzenia, wzory Marian Gewert, Zbigniew Skoczylas
Analiza matema... Marian Gewert, Zbig...
Okładka książki Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Wydanie III Adam Pash, Gina Trapani
Lifehacker. Ja... Adam Pash, Gina Tra...
Okładka książki E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu Tomasz Cisek, Paweł Nowacki
E-wangeliści. ... Tomasz Cisek, Paweł...

Książka, podobnie jak wcześniejsza "Śmierć książki" powinna być obowiązkową lekturą dla każdego, kto jest związany z działalnością pisarską i wydawniczą. Jest o naprawę fantastyczna lektura o tym jaka może być przyszłość książki i wszystkiego co z tym jest związane.

Gdy czytałam książkę zauważałam jak wiele już z opisywanych rzeczy się spełnia. Fajnie rozpisana treść.

• Studia
  • Wydawnictwo