Ciało kobiety, mądrość kobiety. Jak odzyskać i zachować fizyczne i emocjonalne zdrowie.

Christiane Northrup Wydawnictwo: Zacharek Dom Wydawniczy zdrowie, medycyna
Women's Bodies, Women's Wisdom. Creating Physical and Emotional Health and Healing.
978-83-7748-000-7
Katarzyna Bogdan
Zacharek Dom Wydawniczy
kobieta zdrowie psychologia emocje
zdrowie, medycyna
978-83-7748-000-7
Katarzyna Bogdan
kobieta zdrowie psychologia emocje

Książka bardzo dobra i ciekawa, pomogła mi w uregulowaniu gospodarki hormonalnej i potem w zajściu w ciążę. Do tej pory wracam do niektórych rozdziałów, polecam każdej kobiecie

Książka prawie wyczerpująca temat kobiet i kobiecości, zarówno od medycznej, jak i psychologicznej strony.

Wartościowy,kompletny poradnik,kompendium wiedzy i życiowego doświadczenia przemiłej,wrażliwej, empatycznej Pani Doktor Ginekolog patrzącej na zagadnienia zdrowia nie tylko od strony ciała ale i ducha.Interesujące połączenie medycyny akademickiej z alternatywną. Nikt tak jak ona nie potrafi się wczuć w naszą kobiecość, opisuje wszystkie etapy życia od młodości po menopauzę...

Ta książka to biblia dla Kobiet. Każda z nas powinna ją przeczytać, a najlepiej mieć w domu, na wszystkich etapach życia.
Autorka kocha i rozumie kobiety jak nikt. W końcu sama jest kobietą, rodziła, chorowała i miała okresy załamań.
Szybko zrozumiała, że kobiece choroby najszybciej leczy się zaglądając w kobiecą duszę. Tam jest źródło wszelkich problemów.
Łącząc medycynę,...

Bardzo dobry podręcznik, poleciłabym każdej kobiecie, w każdym wieku. Warto znać swoje ciało.

Kiedyś zaczęłam czytać tę książkę linearnie, metodycznie, rozdział po rozdziale. I nie skończyłam. Ale przyszedł taki moment, kiedy rzeczywistość zmusiła mnie, bym się nią "podparła", rozjaśniła wątpliwości, zadała sama sobie kilka pytań i udzieliła szczerych odpowiedzi.

Książka doktor Northrup ujmuje mnie i przekonuje holistycznym podejściem. Tu choroba jest symptomem,...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Zdrowie
  • Domowa biblioteczka
  • Do kupienia
  • Poradniki

Christiane Northrup Ciało kobiety, mądrość kobiety. Jak o...