Kto uderzy w gong

chiny prawo
poezja
83-918255-8-2
chiny prawo

Gwiazdek nie będzie. Stiller napisał, hm... sinyzującą książeczkę na podstawie wyjątków z klasycznych dzieł chińskich dotyczących myśli prawniczej i prawdę mówiąc każdy z 99 fragmentów prozy sprawiał, że się wzdrygałam z niechęcią. Ja rozumiem, że w czasach słabej komunikacji tak wielki kraj jak Chiny trzeba było jakoś utrzymać w karbach i w ryzach - biurokracją czy...

• Chińskie
  • 1. 8. Filozofia i etyka
  • Azja - Wschodnia
  • Literatura polska
  • Mam!
  • Przeczytane w 2015
  • 1. 6. Historia

Dodaj cytat z książki Kto uderzy w gong