Uniesienie

Anna Studniarek-Więch
anioły upadli

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

,,Uniesienie'' jest jedną z moich ulubionych części tej serii. Bardzo podobał mi się motyw poszukiwań tajemniczych relikwii ,a także zakończenie wszystkich wątków opowieści.
Dużym plusem jest piękne i niezwykle wzruszające zakończenie.
Seria niestety nie jest bez wad , a jedną z nich jest przewidywalność . Bardzo niewiele rzeczy zaskoczyło mnie , co negatywnie wpływa na mój...

No powiem, dobra książka - dobra książka na koniec cyklu. Anioły, demony i wygnańcy, dobra dawka anielskiej lektury dla młodzieży. Pięknie opisana miłość, która naprawdę może zdziałać cuda, pomimo wszystko i potrafiąca stawić czoła przekleństwu. Bardzo podobał mi się wątek z Lucyferem i opis jego emocji, kto by pomyślał, że będąc w swojej anielskiej chwale, kiedyś też kogoś...

3 reread.
Wspaniałe zakończenie historii Luce i Daniela. Dostajemy w tej części dużo akcji, odkrywania znaczącej przeszłości Luce i zaskakujące zakończenie. Jest tu również mnóstwo scen dwojga głównych bohaterów, których brakowało mi w poprzednich częściach. Bezspornie najlepsza, najbardziej zaskakująca część tej serii.

Koniec tak jakby przewidziałam, poza tym wrąbałam się na minę z nastolatkami. Za stara jestem na historie o takich młodych ludziach, nie kręci mnie to w ogóle. Ale dla fanów fantasy, aniołów i przygody - ujdzie. Oczywiście moim ulubionym bohaterem był Cam, dlatego już niedługo biorę się za ostatnią część własnie o nim :)

Zdecydowanie najlepsza książka z tej serii. Autorka trzyma nas w napięciu przez cały czas, zaskakujące nowe fakty, razem z główną bohaterką odkrywamy powoli prawdę. Jestem bardzo zadowolona z zakończenia, a rzadko mi się to zdarza. Dla samej tej części myślę, że mogę polecić przeczytanie tej serii.

Koniec książki to zawsze czas na przemyślenia i podsumowanie cyklu. Jak dla mnie nie jest to porywająca lektura ale motyw aniołów i demonów jest jak najbardziej ciekawy. Jeśli ktoś ma dużo czasu i nie ma nic ciekawszego do przeczytania to polecam jeśli nie to odradzam. Po zakończeniu czuje niedosyt ale nie można autorce odmówić pomysłowości szkoda, że jej kunszt pisarki ...

Ostatnia część cyklu "Upadli". Wyścig z czasem. Wyścig z Lucyferem, czy uda się go powstrzymać przed wymazaniem przeszłości. Czy odnajdą miejsce gdzie wieki temu na ziemię upadli aniołowie? Czego dotyczy przekleństwo miłości Lucy i Daniela? Czy ostatecznie Lucy i Daniel będą szczęśliwi?

Kto pokochał historię Daniela i Luce musi przeczytać tą książkę!Dowiadujemy się tu bardzo ciekawych ale i zaskakujących rzeczy.Szkoda że to się już kończy,jeżeli byłyby dalsze części to na pewno bym je przeczytała.Ale cóż,oceniam cały cykl na bardzo udany i zachęcam do przeczytania tej serii.Będę tęsknić za Luce,Danielem a nawet Camem.

Koniec.. Odczuwam niedosyt. Liczyłam na lepsze zakończenie. Mam wrażenie,że Autorce zabrakło pomysłu na doprowadzenie historii do końca. Całą serię czyta się szybko, przyjemnie i z błyskiem w oczach, jednakże są to książki, o których nie pamięta się długo. Jestem z jednej strony zadowolona, miło spędziłam czas.. ale z drugiej strony mam żal do Autorki za to,że zostawiła...

Na półkach: , , , ,

Cudowna historia o niesamowitych upadłych aniołach. Według mnie to właśnie ta część była najlepszą spośród całej serii. Jak dla mnie książka zdecydowanie 10/10, co zresztą starałam się udowodnić na moim blogu : https://rozamiuslane.blogspot.com/2019/01/Uniesienie-Lauren-Kate.html?m=1 Zapraszam serdecznie!

3 307
    2 954