rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza na liście Pierwsza na liście  Cała w fiołkach Cała w fiołkach Proszę o okładkę z kobrą.
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
czytam Demon Copperhead Barbary Kingsolver oraz w tkz miedzuczasie Japońską sztukę czerpania mocy z przyrody Shinrin Yoku.
7 tyg. temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
37 tyg. temu
Stosik na czerwiec 2023
Wypożyczone w piątek:  Pan Wyrazisty Pan Wyrazisty  Katedra Katedra  Most na Drinie Most na Drinie
38 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Aguirre ja mam dość specyficzny gust czytelniczy, więc trudno mi znaleźć kogoś o podobnym guście w kwestii literatury pięknej, czy kryminałów bądź fantastyki. Nie lubię wszelkiego rodzaju nachalnej propagandy. Nie mam telewizora, kont społecznościowych. I nie chcę, żeby jakieś półinteligentne pisarzyny robiły mi wodę z mózgu. Obecnie zaczynam zwracać uwagę na rok powstania...
1 rok temu
POSZUKUJĘ książek (I kwartał 2019)
Hej. Mam oba tomy The Prefect Game, czyli Rozgrywka i Zmiana, jeżeli nadal aktualne.
4 lata temu
Pokazuje 6 z 16