Cywilizacja ptaków

Kopia
literatura polska utwór dramatyczny fantasy
fantastyka, fantasy, science fiction
literatura polska utwór dramatyczny fantasy

Trudno mi uwierzyć, że książeczka ta ma już piętnaście lat. Wyobraźcie sobie świat po Apokalipsie, nie tej biblijnej, lecz naszej - jakże ludzkiej. Być może zmiotła nas z ziemi jakaś wojna, być może uczynił to zabójczy wirus, któż to wie, one na pewno tego nie wiedzą, choć ciekawi je to niezmiernie. W tej zamarłej metropolii, gdzieś daleko na południu starego kontynentu,...

• Fantastyka
  • Literatura polska
  • Postapokalipsa
  • SyFy/Fantasy
  • Postapokalipsa
  • Pisarz

Dodaj cytat z książki Cywilizacja ptaków