Wolter o życiu, miłości i śmierci

Voltaire Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Symposion filozofia, etyka
T. Boy-Żeleński, J. Rogoziński, J. Adamski, A. Sowiński
Czytelnik
Wolter życie miłość śmierć filozofia
filozofia, etyka
T. Boy-Żeleński, J. Rogoziński, J. Adamski, A. Sowiński
Symposion
Wolter życie miłość śmierć filozofia

Bardzo dobre spostrzeżenia na świat. Ukazuje rzeczy na pozór ważne ważne dla człowieka zupełnie nieistotnymi, a nawet przeszkadzającymi w szczęściu. W roku 2021 dalej aktualna, aczkolwiek uważam, że z każdym stuleciem może trafić na wartości przez coraz większe upowszechnienie zagadnień, lub też zyskiwać jeszcze bardziej, poprzez zapomnienie przez społeczeństwo o...

• Ponownie przeczytane
  • Chcę przeczytać do załatwienia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wolter o życiu, miłości i śmierci