Jak budowano kapitalizm. Transformacja Europy Środkowej i Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej

Anders Åslund Wydawnictwo: Książka i Wiedza nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
How Capitalism Was Built: The Transformation of Central and Eastern Europe, Russia, and Central Asia
978-83-05-13571-9
Michał Rusiński
Książka i Wiedza
transformacja komunizm gospodarka ekonomia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-05-13571-9
Michał Rusiński
transformacja komunizm gospodarka ekonomia

Okładka książki Przebyta droga 1989-2009 Klaus Bachmann, Leszek Balcerowicz, Zygmunt Bauman, Teresa Kinga Bogucka, Andrzej Brzeziecki, Marek Aleksander Cichocki, Adam Daniel Rotfeld, Marek Edelman, Andrzej Friszke, Timothy Garton Ash, Dariusz Gawin, Irena Grudzińska-Gross, Bernard Guetta, Aleksander Hall, Pierre Hassner, Agnieszka Holland, Jarosław Hrycak, Jerzy Jedlicki, János Kis, Iwan Krastew, Marcin Król, Waldemar Kuczyński, Marcin Kula, Mark Leonard, Krzysztof Michalski, Adam Michnik, Wiktor Osiatyński, Andrzej Paczkowski, Marta Petrusewicz, Jan Rokita, Andrzej Rychard, Sławomir Sierakowski, Timothy D. Snyder, Jerzy Szacki, Joanna Tokarska-Bakir, Barbara Toruńczyk, Adam Zagajewski, Anders Åslund, Paweł Śpiewak, Jacek Żakowski, Józef Życiński
6,0
Przebyta droga... Klaus Bachmann, Les...