Psy i szakale

9788386611942
Elżbieta Zawadowska-Kittel
siostry przesyłka niepokój miłość

więcej Więcej

Barbara Wood wydaje mi się pisarką nieco zapomnianą. W zalewie tych wszystkich nowych autorów starsze książki w bibliotekach leżą po prostu rzadko wypożyczane.
"Psy i szakale" to jej debiutancka powieść. Nie jest to jakaś rewelacyjna powieść, ale czytałam ją z zainteresowaniem.
Intryga jest ciekawa, sporo zwrotów akcji, tajemniczych postaci. Do tego klimatyczny Rzym i Egipt...

Niesamowicie wciąga!

Moja ulubiona książka!

2041

Na półkach: , , , ,

Pani Basia jest moją ukochaną pisarką. Oczywiście chciałabym przeczytać wszystkie Jej książki i jestem na najlepszej drodze ku temu :)
Ze wszystkich powieści autorki najtrudniej było mi zdobyć właśnie tę - "Psy i szakale". W końcu znalazłam ją w jednym w internetowych antykwariatów.
Nie jest to szczyt możliwości pisarskich pani Barbary i nie polecam tej książki na pierwsze...

dobrze się czyta

• Ewelina przeczytane
  • 2007
  • Arabsko - muzułmańsko - afrykańskie
  • 2018
  • Xxxxxxxxxxx
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Psy i szakale