Gramatyka języka polskiego

Wiedza Powszechna
1984-01-01
1984-01-01
gramatyka polska

W końcu znalazłam książkę, która ma dobrze opracowane części mowy. Jedynym minusem jest brak rozwinięcia tematu o modulantach - autor zatrzymuje się jedynie przy partykułach. Jednakże plus za to, że w ogóle o nich wspomina i mówi, gdzie można znaleźć informacje na ich temat.

Moja męka. Gramatyka nigdy mi nie szła aż tak dobrze, jakbym chciała. Jednak podręcznik jest dobrze napisany.

• Poradniki
  • Literatura
  • Studia - polonistyka
  • Pomoc szkolna
  • 2010
  • Nauka i Hobby
  • Filologia polska

Dodaj cytat z książki Gramatyka języka polskiego