Kryptonim Jawbreaker. Atak na Osamę Bin Ladena i Al Kaidę

Gary BerntsenRalph Pezzullo Wydawnictwo: Sonia Draga literatura faktu
Jawbreaker:The Attack On Bin Laden And Al-Qaeda:A Personal Account By The Cia's Key Field Commander
978-83-7508-011-7
Krzysztof Mazurek
Sonia Draga
wojna Afganistan USA
literatura faktu
978-83-7508-011-7
Krzysztof Mazurek
wojna Afganistan USA

Okładka książki Manuskrypt Chopina Lee Child, David Corbett, Jeffery Deaver, Joseph Finder, Jim Fusilli, John Gilstrap, James Grady, David Hewson, John Ramsey Miller, P.J. Parrish, Ralph Pezzullo, S. J. Rozan, Lisa Scottoline, Peter Spiegelman, Erica Spindler
5,7
Manuskrypt Cho... Lee Child, David Co...