Tajemnica peronu 13

2002-01-01
2002-01-01
Zofia Grudzińska

więcej Więcej

Książkę przeczytałam jako dziecko. Tak na prawdę to nie wiem dlaczego po nią sięgnęłam, gdyż już na sam widok okładki ma się ochotę omijać tę książkę z daleka. Może wypożyczyła dla mnie ją mama? A może wybrała to bibliotekarka? Jakby jednak nie było historia w niej opowiedziana w ogóle mnie nie zainteresowała a wręcz wydała beznadziejna i okropnie nudziła.

Kiedy przypomnę sobie książki Evy Ibbotson, z którymi się zetknęłam... Ojej, po dobrych kilkunastu latach nadal mam to poczucie żenady. Wciągające, ale bardzo głupiutkie, nawet jak na książki dla dzieci.

• Z biblioteki
  • Książki dzieciństwa