Snoopy i sprawy życiowe

Charles M. Schulz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca
2007-01-01

Snoppy'ego znam z kreskówek. Wiedziałam, że powstały one na podstawie serii komiksów ale nigdy nie miałam okazji ich czytać - ta książeczka również nim nie jest.

Zamiast komiksowych historyjek składających się z kilku „klatek”, w większości mamy tutaj wybór pojedynczych rysunków z fistaszkowymi postaciami (bez tak zwanych "dymków") wzbogaconych o znajdujące się po...

Używam tej książeczki (i pozostałych z serii) na codzień, jako budziciela odczuć niechcianych. Największe dzieła literatury światowej są miałkie w porównaniu z jednym choćby obrazkiem z Fistaszków.

• Przeczytane 2015
  • 2018