Złowiłem życie

Okładka książki Złowiłem życie
Wacław Korabiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Łowcy Sensacji reportaż
reportaż
Łowcy Sensacji
Wydawnictwo Iskry
1977-01-01
1977-01-01

więcej Więcej

Takie zycie az pragnie sie zlowic! Piekna, natchniona optymizmem historia zycia!

Niesamowita opowieść o podróży przez życie.
Piękny, kunsztowny język. Niesamowita lekkość w opowiadaniu. Poczucie humoru, które zapewnia długie godziny świetnej lektury.
Książka zapada na długo w pamięć.

• Literatura faktu
  • Domowa biblioteka
  • Mój księgozbiór
  • Posiadam, Ebooki
  • Non Fiction
  • Podróżnicza

Dodaj cytat z książki Złowiłem życie