Cudowne ocalenie

Okładka książki Cudowne ocalenie
Susan Mallery Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Trzy Siostry [ Mallery] (tom 2) Seria: Harlequin Gorący Romans literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Trzy Siostry [ Mallery] (tom 2)
Harlequin Gorący Romans
Unexpected millionaire
Harlequin
2008-01-01
2008-01-01
Zbigniew Studziński
uczucia miłość

więcej Więcej

No dobra, może ta książka nie zasługuje na ocenę 7/10, ale nie mogłam się powstrzymać, bo to moja ulubiona część tej serii. Jest nieufny i groźny żołnierz, który boi się miłości? Jest. To czego chcieć więcej? Poza tym główna bohaterka to taka zabawna słodka trzpiotka, że nie sposób jej nie polubić.

Dwa dni i przeczytana, ale skoro taka krótka i wciągająca, to po co czytać dłużej ;) Bardzo fajna, zabawna, ale i smutna książka, jednak mimo to i tak mi się podobała ;)

Do czytania w jeden dzień. Romans wydaje mi się, że dobrze napisany.

Na półkach: , , , ,

• Literatura obyczajowa
  • 2018
  • Romans
  • Dla zapomnienia

Dodaj cytat z książki Cudowne ocalenie