Zespół Aspergera

Tony Attwood Wydawnictwo: Zysk i S-ka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Asperger's Syndrome: A guide for parents and professionals
83-7298-991-5
Małgorzata Łamacz
Zysk i S-ka
zespół aspergera asperger syndrom aspergera zaburzenia rozwoju autyzm psychologia psychiatria popularnonaukowa
Asperger's Syndrome: A guide for parents and professionals
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-7298-991-5
Małgorzata Łamacz

Trudna książka, choć dość szczegółowo opisane przypadku i doświadczenia.Może stanowić pewne wsparcie w pracy.

Bardzo dobra książka dla wszystkich osób mających kontakt z osobami z Zespołem Aspergera.

Przy obecnym stanie wiedzy mamy coraz więcej zdiagnozowanych dzieci, dzięki czemu można znacząco poprawić ich funkcjonowanie w społeczeństwie. Dzięki takim książkom wiedza o tym zaburzeniu staje się bliższa wielu osobom. To o tyle ważne, że pomocą dla osób z ZA są nie tylko...

Jedna z nielicznych książek o nietypowym zaburzeniu na której wzorowało się wielu innych pisarzy. Znakomity poradnik wyjaśniający wszystkie problemy związane z Zaburzeniem Aspergera. Znajdziemy w niej również wskazówki, które ułatwią nam prace z dzieckiem.

To doskonały podręcznik, którego z całą pewnością polecić mogę studentom pedagogiki.

• Zespół Aspergera
  • Psychologia