The Complete Guide to Asperger's Syndrome

Okładka książki The Complete Guide to Asperger's Syndrome Tony Attwood
Okładka książki The Complete Guide to Asperger's Syndrome
Tony Attwood Wydawnictwo: Jessica Kingsley Publishers nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Jessica Kingsley Publishers
2008-05-15
2008-05-15
978-1-84310-669-2
zespół aspergera asperger syndrom aspergera zaburzenia rozwoju autyzm psychologia psychiatria popularnonaukowa

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Autyzm w czasie pandemii Tony Attwood, Jed Baker, Sean Barron, Temple Grandin, Carol Gray, Ellen Notbohm, Barbara Sher, Carol Stock Kranowitz
Autyzm w czasi... Tony Attwood, Jed B...
Okładka książki My daliśmy radę, tobie też się uda. Tony Attwood, Craig Evans, Anita Lesko
My daliśmy rad... Tony Attwood, Craig...
Okładka książki Terapia poznawczo-behawioralna dla dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera pomagająca rozumieć i wyrażać sympatię oraz miłość Podręcznik dla osób pracujących z dziećmi Tony Attwood, Michelle Garnett
Terapia poznaw... Tony Attwood, Miche...

Obszerny, wszechstronny przewodnik po wszystkich aspektach życia, na które może wpływać tytułowa przypadłość. Pełen praktycznych porad. Za najciekawszą cechę, a jednocześnie zaletę tej książki uznać należy, że Autor zajmuje względem opisywanych osób jednoznacznie pozytywną postawę, która jest mocno wyczuwalna w trakcie lektury.

• Psychologia
  • Literatura anglojęzyczna