Warcraft: Półmroki lodów

Okładka książki Warcraft: Półmroki lodów
Jae-hwan KimRichard A. Knaak Wydawnictwo: Kasen Comics Cykl: The Sunwell Trilogy (tom 2) komiksy
komiksy
The Sunwell Trilogy (tom 2)
Warcraft: The Sunwell Trilogy
Kasen Comics
2007-07-01
2007-07-01
Data 1. wydania:
2006-03-06
Katarzyna Demusiak
warcraft sunwell trylogia kalec knaak

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Drugi tom "Trylogii Sunwell" czytało się wyjątkowo szybko i przyjemnie.
Smok Kalecgos, ludzka dziewczyna Anveena, smoczyca Tyrygosa oraz paladyn Jorad Mace kontynuują swoją misję, jednak natrafiają na komplikacje, jakimi są hordy walczących ze sobą nieumarłych.
Zaatakowani przez ożywionego smoka, towarzysze rozdzielają się.
Anveena trafia na dwór nieumarłego barona, który pod maską uczciwości i uprzejmości skrywa niecne plany...
Przeczytanie tych 160 stron zajęło mi dosłownie moment. Każdy kadr jest ze sobą ładnie połączony, logicznie. Nie ma tu zbędnych fajerwerków, czy chaosu. I - jak przy poprzednim tomie - mogłabym dalej piać z zachwytu nad kreską, a szczególnie nad sposobem przedstawiania teł. Niewątpliwie tworzą unikalny klimat tej opowieści.

Drugi tom "Trylogii Sunwell" czytało się wyjątkowo szybko i przyjemnie.
Zaatakowani przez ożywionego smoka, towarzysze rozdzielają się.
Anveena trafia na dwór nieumarłego barona, który...

Dodaj cytat z książki Warcraft: Półmroki lodów