Żory piórem i pędzlem 2

Elżbieta GrymelZofia Przeliorz Wydawnictwo: Centrum Regionalne w Osinach, Towarzystwo Miłośników Miasta Żory popularnonaukowa
83-913366-8-9
Centrum Regionalne w Osinach, Towarzystwo Miłośników Miasta Żory
Żory legendy Śląsk opowiadania
popularnonaukowa
83-913366-8-9
Żory legendy Śląsk opowiadania

Jako żorzanka nie mogę nie znać tej pozycji. Do gustu najbardziej przypadło mi opowiadanie p. Elżbiety Grymel o Dębie Maryjnym. Podoba mi się również pomysł z zamieszczeniem rysunków namalowanych przez dzieci z żorskich szkół i przedszkoli. Jako pedagog popieram tego typu inicjatywy, poprzez które dzieci mogą lepiej poznać swoją "małą ojczyznę".

• 2011 Rok
więcej mniej