Cel - Szwajcaria

Target Switzerland : Swiss armed neutrality in World War II
historia
Juliusz Wilczur-Garztecki
II wojna światowa wywiad

Okładka książki Wstęp do libertarianizmu. Wybór tekstów Stephen P. Halbrook, Henry Hazlitt, Jesús Huerta de Soto, Jörg Guido Hülsmann, Stephan Kinsella, Ludwig von Mises, Robert Murphy, Llewellyn Rockwell, Murray Newton Rothbard, Wilhelm Röpke, James Sadowsky, praca zbiorowa
6,1
Wstęp do liber... Stephen P. Halbrook...

Szwajcaria (a właściwie Konfederacja Helwecka) jest konfederacją państw, wchodzących w jej skład. Kraje te zwane są kantonami i mają dużą autonomię. Związek niektórych z nich trwa nieprzerwanie od 700 lat, co sprawia, że Szwajcaria jest jedną z najdłużej funkcjonujących republik na świecie. Jest to również jeden z najbardziej stabilnych i przewidywalnych krajów.

Co to za...

Stronnicze podejście autora. Albo złe tłumaczenie albo kiepski styl.
Plus za solidną porcję informacji.

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Historia
  • historia