Minione czasy

klasyka
Czesław Jastrzębiec-Kozłowski
Koliber
satyra władza Rosja system polityczny carat mieszczaństwo armia administracja

Nie rozumiem, dlaczego ksiąźka ta ma tutaj tak niską ocenę? Świetny humor, potoczysty narracja, konstrukcyjna spójność pomieszczonych w niej obrazków zasługują na zdecydowanie więcej! Nie czytałem wcześniej nic Saltykowa-Szczedrina, ale po lekturze tego tomiku nabrałem ochoty na bliższe zapoznanie się z twórczością tego autora.

• 2011
  • 9) Literatura rosyjska
  • 8) Proza
  • 2017

Dodaj cytat z książki Minione czasy