Silva rerum. Nietypowy przewodnik po Krakowie

Kraków historia zabytki
historia
83-7318-518-6
Kraków historia zabytki

Po przeczytaniu kilku książek profesora, pokuszę się o opinię, że kolejne, niczego nowego nie wnoszą. To- z grubsza-te same historie, przedstawione na podobnym poziomie wnikliwości.

Polecam :) Po przeczytaniu człowiek zaczyna się rozglądać. Myślę, że jest to pozycja, po którą powinni sięgnąć ludzie zamieszkujący Kraków, pracujący, uczący się w tym mieście. Codziennie, bez głębszych uczuć, mijam w pośpiechu te wspaniałości, które oferuje mi Kraków.

Kolejny bardzo dobry przewodnik Rożka.

• Historia
  • Kraków
  • Cracoviana
  • Chcę w prezencie
  • Zbiory
  • 6) B) Cracoviensis
  • Historyczne lub z historią w tle
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Silva rerum. Nietypowy przewodnik po Krakowie