Izabela. Klejnot Kastylii

Okładka książki Izabela. Klejnot Kastylii
Carolyn Meyer Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Pamiętniki Księżniczek biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
2004-01-01
Piotr Szymor
księżniczki izabela kastylijska kastylia

więcej Więcej

Mam wielki sentyment do tej książki i całej serii, bo przed laty zbudowała całkiem solidny fundament mojej wiedzy historycznej i przybliżyła postaci różnych kobiet z królewskich rodów. Seria oparta była na bardzo dobrym moim zdaniem pomyśle, bo wiadomo, że dziewczynki lubią księżniczki, więc czemu nie zaprezentować im księżniczek prawdziwych.
"Klejnot Kastylii" napisany...

• Do kupienia