Dan Roam poradniki 320 str.
The Back of the Napkin: Solving Problems and Selling Ideas with Pictures

Onepress
poradniki
kreatywność

Porównaj ceny i

"Narysuj swoje myśli. Jak skutecznie prezentować i sprzedawać pomysły na kartce papieru" jest to pozycja ciekawa, która w jasny i przejrzysty sposób pokazuje w jaki sposób przeprowadzać swoje prezentacje i realizować pomysły. Roam Dan w tej książce objaśnia podstawowe techniki rysunków biznesowych, etapy myślenia wizualnego czy SQVID, czyli zajęcia z wyobraźni stosowanej....

super pozycja dla wszystkich, którym znudziło się notowanie w wersji linearnej. polecam dla wzrokowców i nie tylko.
nie musisz być zawodowym grafikiem, żeby rysować to, co siedzi Ci w głowie.

Kupiłem zachęcony początkowym fragmentem o projektowaniu stron internetowych (no i promocją). Fragment był niemal genialny, jednak do 60 strony widzę ciągle lanie wody. Bodajże trzy praktyczne przykłady, ale reszta to przelewanie z pustego w próżne.

GENIALNA! Mój początek do myślenia wizualnego, które teraz jest moim kierunkiem trenerskim :)

• Biznes
  • Rozwój osobisty