Kompendium alergii

The complete allergy book
zdrowie, medycyna
Wojciech Rolscy
alergia medycyna zdrowie

Rewelacyjna, zawierająca nadal aktualną wiedzę. Napisana prostym językiem. Dobrze się czyta - krótkie rozdziały. Istotne zagadnienia podano w szarych polach.
Wydana przez Uniwersytet w Toronto w 1997 r. (20 lat temu). Wyprzedzała wiedzę w Polsce w tamtym czasie. Z leków podawanych przez autorkę w tabelach dostępne było 15 %. Autorka zaleca stosowanie filtrów HEPA, które...

Polecam wszystkim tym, którzy zmagają się ze swoją alergią, a także tym, którzy chcą się o niej czegoś dowiedzieć. Pozycja tłumaczy dokładnie przyczyny i przebieg alergii i proponuje różne metody łagodzenia jej objawów. Medyczna, ale w bardzo przystępny sposób ;)

Dyskusje

• Zdrowie uświadomione