Słony wiatr

PRL powieść polska
literatura piękna
978-83-240-0847-6
PRL powieść polska

Ne lubię źle pisać o książkach, ale ta jest taka słaba, że zęby mnie bolały podczas lektury. Ciężka w odbiorze, napisana w męczącym stylu.
Przeczytałam ją tylko dlatego, że wygrałam ją w radiowym konkursie.

Średnia. Sięgnąłem zachęcony "Opowiadaniami z Ogrodowej", które przypadły mi do gustu. Niestety "Słony wiatr" mnie rozczarował. Im bliżej końca - tym bardziej mnie nudziła. Chociaż podzielam sentyment autora do Sopotu, miasta w którym spędziłem kawałek życia. To ułatwiało mi lekturę.

Taka sobie...

• Chcę w prezencie
  • Moje książki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Słony wiatr

Video

Video