Ocaleni przez Anioły

2011-02-10
2011-02-10
Anna Julia Mamińska
Anioły ocalenie prawdziwe historie

"Pewnego wieczoru położyłam się na łóżku, myśląc o tym, co Pani napisała, i poprosiłam anioła, żeby - jeżeli mnie słyszy - pokazał mi białe piórko.
Nic się nie wydarzyło, ale kiedy szłam ucałować córkę na dobranoc, zobaczyłam,że leżała już w łóżku i próbowała wyciągnąć z poduszki coś, co drapało ją w twarz. Okazało się, że to była dudka piórka, które po chwili udało jej się wyciągnąć zębami i które mi podała".
Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy kilka stron później wyciągnęłam z egzemplarza książki białe piórko...
Jestem niemal pewna, że to poprzedni czytelnik tej książki (wypożyczyłam ją z biblioteki) ją tam zostawił. Ale mini zawał zaliczyłam.
Książka jest pełna historii typu cudowne ocalenie z wypadku, odnalezione zguby, kontakt z utraconymi bliskimi osobami itd. Jestem na takim etapie życia, że w większości przypadków uznałam je za zbiegi okoliczności.
Ale tak patrzę na to piórko... Może warto wierzyć w cuda? Znaczy - w anioły?

NIE-SA-MO-WI-TA!

NIE-SA-MO-WI-TA!

Uwielbiam książki o zjawiskach parapsychologicznych dlatego z przyjemnością przeczytałam tą książkę.Polecam wszystkim którzy jak ja lubią taką tematykę.

Nie powaliła mnie na kolana, niestety. Spodziewałam się czegoś ambitniejszego po tytule.

• Pisane przez życie / Na faktach
  • W biblioteczce