Król z Babskich Łąk

1981-01-01
83-10-07992-3
młodzież poprawczak

więcej Więcej

Od czasów, kiedy przeczytałam "Wszystko powiem Lilce", pan Henryk Lothamer dostał moje dożywotnie zaufanie na wszystkie książki jakie napisał. O "Królu Babskich Łąk" miałam zupełnie inne wyobrażenie. Wydawało mi się, że będzie pewnie o chłopcu, który pojechał na wakacje gdzie były same dziewczyny i w związku z różnymi przygodami zyskał ten zaszczytny przydomek. A to jest...

jedna z tych wyjątkowych książek z dzieciństwa do których przyjemnie wrócić.

• 1. Dziecięca i młodzieżowa
  • Polska
  • Książki które mam (Inne)
  • Moje dzieciństwo
  • Dzieci