Pod dwiema postaciami

Daniela Hodrová Wydawnictwo: Fundacja Anima "Tygiel Kultury" Seria: Biblioteka "Tygla Kultury" literatura piękna
Podobojí
8388552082
Leszek Engelking
Fundacja Anima "Tygiel Kultury"
Leszek Engelking powieść czeska
Podobojí
literatura piękna
8388552082
Leszek Engelking
Biblioteka "Tygla Kultury"
Leszek Engelking powieść czeska

W prozie Danieli Hodrovej roi się od niespodzianek. Jeśli sięgniecie po jej twórczość, będzie to na pewno jedno z najbardziej zaskakujących doświadczeń czytelniczych w waszym życiu. Bo Hodrová nie zamierza spokojnie stać z boku, wprowadzając was w swoją historię. Będzie bezceremonialnie wkraczać do swojej opowieści, krążyć wśród bohaterów lub wcielać się w nich, machać do...

1985

Przez pierwsze dwadzieścia-trzydzieści stron nie bardzo wiedziałam, co tak właściwie czytam i o czym ten tekst jest. Jako czytelnik zostałam z miejsca wrzucona na głęboką wodę.
Jako blogerka przez pierwsze pięćdziesiąt stron zastanawiałam się, czy dam radę napisać cokolwiek o tej książce, ponieważ nie rozumiałam, o co w niej chodzi...
Ale później się wciągnęłam i dalsza...

Bardzo ciekawa książka. Szkoda, że nie doczekała się większego nakładu. Jestem pozytywnie zaskoczona, że w ogóle istnieje na tej stronie.

Genialna!

• Franz Kafka Prize
  • Czytam bo studia
  • W mojej biblioteczce
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pod dwiema postaciami