Psychologia integralna. Świadomość, duch, psychologia, terapia

Ken Wilber Wydawnictwo: Czarna Owca nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Integral psychology
83-88875-38-8
Henryk Smagacz
Czarna Owca
świadomość duch psychologia terapia
Integral psychology
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-88875-38-8
Henryk Smagacz
świadomość duch psychologia terapia

Dawno nie czytałam tak potężnej lektury. Powinna być obowiązkowa na studiach, ucierając nosa empirycznym materialistom, pokazując ograniczenia zachodnich koncepcji rozwoju i otwierając na transpersonalne obszary świadomości indywidualnej i zbiorowej. Psychologu i terapeuto - must read!

Niełatwo ocenić mi dziś tę książkę, skoro od przeczytania jej minął już pewien czas i tak wiele się zmieniło..

Waham się pomiędzy skrajnymi ocenami, z różnych powodów. Wtedy, gdy ją czytałem, moje zainteresowanie duchowością sięgało zenitu i "Psychologia integralna" Wilbera była dla mnie źródłem inspiracji i takiego intelektualno-duchowego kopa. Wtedy to wszystko miało...

• Chcę w prezencie
  • Psychologia