Objawienia

popularnonaukowa
1995-01-01
Jan Forest
Daniken ufo objawienia religia

Przewrotnie poleciłabym tą pozycję każdemu widzącemu CUD boży w niedomytej szybie, krzywo leżącym kamieniu.

Najgorsza książka z jaką się kiedykolwiek zetknęłam. Przy najbliższej okazji spędzenia letniego czasu przy ognisku spalę ją. Okultyzm, okultyzm i jeszcze raz okultyzm. Autor opisuję objawienia w sposób taki, żeby później móc poddać je swojej opinii, która dla mnie jest nie do przyjęcia. NIE, NIE, NIE!

W tej pozycji Daniken podejmuje próbę wyjaśnienia fenomenu objawień oraz cudownych wizji. Jest to książka nieco inna niż pozostałe pozycje autora, z którymi miałem okazję się zetknąć. Nie mamy tu zbyt wiele do czynienia z boskimi przybyszami z kosmosu (Choć kilku motywów nie zabraknie).
Próba wyjaśnienia fenomenu objawień opiera się głównie na psychologii i psychoanalizie...

• Daniken
  • Chcę w prezencie