Eksploracja zasobów internetowych. Analiza struktury, zawartości i użytkowania sieci WWW

Daniel T. LaroseZdravko Markov Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN informatyka, matematyka
Data Mining The Web. Uncovering Patterns in Web Content, Structure, and Usage
978-83-01-15868-2
Anna Wilbik
Wydawnictwo Naukowe PWN
informatyka eksploracja danych data mining wyszukiwarki internetowe zasoby internetowe Internet e-marketing e-handel
Data Mining The Web. Uncovering Patterns in Web Content, Structure, and Usage
informatyka, matematyka