Osmalona fotografia; Idiotyczna sprawa

Okładka książki Osmalona fotografia; Idiotyczna sprawa
Dashiell Hammett Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Zeszyty Dashiella Hammeta kryminał, sensacja, thriller
46 str. 46 min.
1988-01-01
46 min.
8320710847
Wacław Niepokólczycki, Krzysztof Zarzecki
fotografia walizka raport Krzysztof Zarzecki Wacław Niepokólczycki czarny kryminał noir

więcej Więcej

OSMALONA FOTOGRAFIA
Continental Op ma odnaleźć dwie córki pewnego milionera, które znikły jak kamień w wodę. Zabiera się do pracy i pierwsze co robi to zapytuje się znajomych tych panien, czy może mieli z nimi niedawno kontakt. Jeden z tych znajomych przedstawiony był tak:
„Stamtąd poszedłem na Van Ness Avenue i odnalazłem niejakiego Wayne’a Ferrisa w salonie samochodowym:...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Kryminały