Szpiedzy Gideona. Tajna historia Mossadu

literatura faktu
83-85852-51-4
Zofia Kunert
Mossad Izrael wywiad sensacja wojskowość militaria

Autor bezstronny, ukazuje przede wszystkim "wpadki", bez owijania w bawełnę. Wciągająca książka, trzymająca w napięciu.

Dla fanów tej tematyki to jedna z lepszych książek. Ma sporo niepublikowanych informacji. Nie czyta jej się prosto, łatwo i szybko ale warto poświęcić dla niej trochę więcej czasu. Niektóre oddziały czytał się niczym dobry film akcji. Polecam

Uważam,że jest to jedna z najlepszych książek na świecie opisująca działalność Mossadu.Czyta się ją dość ciężko,ale naprawdę warto.Bardzo dużo informacji,które dotąd nigdzie nie były ujawnione.Gorąco polecam,szczególnie tym,którzy interesują się wywiadem

to lubie! ciekawie i fakty

Bardzo dobra książka. Autor przedstawia wiele szczegółów pracy wywiadowczej, mnóstwo ciekawostek i rzeczy, o których zwykły śmiertelnik raczej nie usłyszy. Są oczywiście trochę bardziej nudnawe fragmenty ale ogólnie czyta się tą książkę jak dobrą powieść kryminalną.

To była przyjemność połączona z przerażeniem

Dyskusje

• Chcę w prezencie