Czerwone ogony

Okładka książki Czerwone ogony Lindsay McKenna
Okładka książki Czerwone ogony
Lindsay McKenna Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
Harlequin Desire
Red Tail
Harlequin
1994-01-01
1994-01-01
Andrzej Panas
Harlequin Desire powieść miłość

Przyjemny romans na leniwy gorący dzień.

Przyjemny romans na leniwy gorący dzień.

Storm jest porucznikiem, pilotem śmigłowca w służbie ochrony wybrzeża. Kobieta wraca po dłuższej nieobecności do pracy. Jak się okazuje, urlop spowodowany był tym, że przechodziła żałobę po zmarłym w czasie jednej z akcji przyjacielu (swoim drugim pilocie). Pocieszenia szuka w hangarze samolotów. Choć - jak mówi uczynny mechanik - nie powinno jej być w pracy, przychodzi do niej nowy rekrut, który ma zostać jej drugim pilotem (niby sobie pozwiedzać). Tu pojawił się pierwszy zgrzyt. Skoro kobiety nie powinno być w pracy, to skąd facet ma informacje, że nowego szefa znajdzie w hangarze? Od innych pilotów? Jest jasnowidzem?

Dalej, pan nowy pilot zaczyna wyrażać irytację faktem, że jego szefem ma być kobieta (jak się okazuje potem, powodem było to, że się rozwiódł i miał nadzieję odpocząć od płci pięknej). Storm nie wydaje się tym zdziwiona i zachowuje się jak silna kobieta w męskim zawodzie... Aby potem zrobić się ciepłą kluchą. Zero konsekwencji w charakterze głównej bohaterki.

Irytujący Bram też nagle się zrobił romantykiem i podrywaczem tak nagle, że z irytacją odłożyłam książkę na półkę. Wydałam na nią jedynie 1 zł, więc nie czuję, że straciłam pieniądze, ale czas poświęcony lekturze uważam za zmarnowany.

Serdecznie nie polecam.

Dobre połączenie romansu z sensacją.

Dobre połączenie romansu z sensacją.

• Harlequin
  • Harlequin Desire
  • Seria: Harlequin Desire
  • Dno i wodorosty (max 3 gwiazdki)
  • Harlequin - Desire [1- 430]
  • McKenna Lindsay
  • Romanse

Dodaj cytat z książki Czerwone ogony