Kwiat kalafiora

Małgorzata Musierowicz Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Jeżycjada (tom 3) literatura młodzieżowa
Akapit Press
Borejko jeżycjada
Jeżycjada (tom 3)
literatura młodzieżowa
Borejko jeżycjada

Zakochałam się w tej książce! :)

Moja ulubiona część jeżycjady. Dostałam ją na 11 urodziny od mojej chrzestnej i od tamtej pory polubiłam rodzinę Borejków.
Lubię do niej wracać jest pełna ciepła i otuchy, a do tego posiada dawkę humoru.

Świetna książka dla młodzieży.

Czytałam z milion razy!
Warto przeczytać całą serię. Nigdy się nie nudzi! ;))

Chyba najpiękniejsza książka Musierowicz.

nie wciagnela mnie, inne ksiazki musierowicz moim zdaniem o wiele lepsze i ciekawsze

Super książka! Polecam!

Pozycja nr 3 na mojej liście przebojów Jeżycjady. Do dziś serce mi krwawi na myśl o tym, jak to się dalej potoczyło.

Powrót do Jeżycjady po wielu latach. Okazuje się, że z tej książki nie pamiętałam kompletnie nic! Poza oczywistym faktem, że główną bohaterką jest Gabriela Borejko. Byłam trochę zaskoczona, że Gabrysia na początku była taka mądra jeśli chodzi o Janusza Pyziaka, ale pod koniec okazało się, że miłosne otępienie niestety wzięło górę. Szkoda, bo Janusz Pyziak to jeden z...

Z Jeżycjadą Musierowicz czytelnik dorasta i dojrzewa. Dzięki niej mam piękne wspomnienia. Czytana kilkukrotnie. Kiedyś wrócę do Jeżycjady...

Dyskusje

16 698