Jak współpracować z rodzicami "trudnych" dzieci?

Małgorzata Babiuch Wydawnictwo: WSiP nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-02-08281-3
WSiP
pedagogika dzieci dziecko rodzice szkoła rodzina nauczyciel wrogość
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-02-08281-3
pedagogika dzieci dziecko rodzice szkoła rodzina nauczyciel wrogość

Bardzo ciekawa książka, która jest wspaniałym przewodnikiem dla ludzi, którzy są na samym początku kariery nauczyciela, wychowawcy, pedagoga. Ponadto, może zainteresować osoby z długim nauczycielskim stażem, które chciałyby dowiedzieć się czegoś nowego i skonfrontować własne doświadczenia z problemami innych ludzi.
Polecam ją nie tylko pedagogom, ale także rodzicom, bo może...

• 2016 i wcześniej
  • 2013
  • Pedagogika i pedagogika specjalna - Naukowo
  • Pedagogika&Psychologia

Dodaj cytat z książki Jak współpracować z rodzicami "trudnych" dzieci?