Parę lat z głowy

Okładka książki Parę lat z głowy
Daniel Olbrychski Wydawnictwo: BGW biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
BGW
1997-01-01
1997-01-01
Olbrychski aktor

Okładka książki Chwasty Polskie Tadeusz Boy-Żeleński, Aleksander Fredro, Jan Kochanowski, Hieronim Morsztyn, Jan Andrzej Morsztyn, Daniel Naborowski, Daniel Olbrychski, Wacław Potocki, Mikołaj Rej, Julian Tuwim
Ocena 7,5
Chwasty Polskie Tadeusz Boy-Żeleńsk...

więcej Więcej

Nie mniej interesujące od wcześniejszych wspomnień autora-aktora.

Druga część wspomnień wspaniałego aktora. W książce mieszczą się historie z planów filmowych ,z prywatnego życia i całe mnóstwo kolorowych fotografii. Dla wielbicieli Olbrychskiego -do których też się zaliczam-lektura obowiązkowa.

Milo sie czytalo..

• Film
  • 2012
  • Autobiografie, wspomnienia, pamiętniki, reportaże
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Pierwszy plan
  • 1997
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Parę lat z głowy