Jack Higgins Wydawnictwo: Prima kryminał, sensacja, thriller
83-7186-153-2
Tomasz Wyżyński
Jack Higgins

2092

Perfekcjoniści? Tak, zarówno Autor, jak i bohater jego powieści. Pierwszy rzetelnie skonstruował sylwetkę bohatera i zaplanował rozwój akcji. Drugi doskonały w swych dwóch rolach: podziwianego przez wielu wirtuoza i perfekcyjnego zabójcy. A jednak popełnia błąd – jedno z jego zabójstw ma przypadkowy charakter. Odtąd mamy dwóch głównych bohaterów: mordercę i oszalałego z...

Oj,kiedy ja ostatnio czytałem autora ? Sam nie wiem.Cieszę się,że SOLO,było w bibliotece.
Książka,świetna sensacja jakich mało.
Morderca Grek,z zawodu pianista.Nawiązanie do II Wojny,Czarnych Pułkowników.
Dużo strzelaniny sporo postaci.Ne wiem czemu,utkwiła mi w pamięci Maria pokojówka z Hiszpanii.
Solo,to świetna rozrywka,no może na końcu troszkę zbyt domyślna.

Słabiutko. Dużo naiwności, przewidywalności, nierealistyczności... A to wszystko z niewiarygodnymi postaciami. Są lepsze książki sensacyjne i to na nie polecam najpierw spojrzeć.

Drugie spotkanie z panem Higginsem i muszę przyznać, że lepsze, niż pierwsze. Ładnie poprowadzona akcja, która wciąga od pierwszych stron. Dla mnie - świetna powieść sensacyjna.

Sensacja i szpiedzy. Ładnie prowadzona i to jest taka próba dorównania Clancy'emu - całkiem sprawna próba.

ta książka mnie zachwyciła przeczytałem ją pierwszy raz dobre 10 lat temu, nie dawno bo kilka lat wstecz przeczytałem ją jeszcze raz i jestem przekonany, że zrobię jeszcze to nie raz. Mnie ona zachwyciła znakomita akcja, jej zwrot, fajne sceny seksualne, a na końcu szczerze szkoda mi było greka na ale cóż tak bywa. polecam serdecznie

• Higgins
  • Kryminał