Wesele mojej mamy

Editions Spotkania
literatura obyczajowa, romans
8385195920
powieść polska

Książka przeczytana ładnych kilkadziesiąt lat wstecz, więc nie do końca pamiętam o co chodziło.... Pamiętam jednak, że bardzo mi się podobała. Kiedy nadrobię zaległości czytelnicze myślę, że wrócę jeszcze do tej lektury.

Rodzeństwo Magda i Piotrek mieszkają z mamą i tatą są szczęśliwą rodziną.Pewnego razu telefon,który odmienił życie i obrócił do góry nogami.Mama dowiedziała się,że mąż zdradził ją z inną mają dziecko i nadał dziecku swoje nazwisko{tak przedstawiła pani Justyna}.Piotrek chłopak 10-letni załamał się,że nie będzie miał ojca blisko siebie.Robił różne głupstwa,by zwrócić na...

• Zaległości z młodości
  • 2020
  • Młodość, młodość
  • Książki dla młodzieży (i nie tylko)
  • Przeczytane dawno temu...
  • 2004
  • K. Literatura obyczajowa i romans

Dodaj cytat z książki Wesele mojej mamy