Mój poeta

Barbara Gruszka-Zych Wydawnictwo: Videograf II językoznawstwo, nauka o literaturze
Videograf II
Miłosz nobliści
językoznawstwo, nauka o literaturze
Miłosz nobliści

Ponieważ znam już jedną poetkę z Czeladzi,moja opinia o wspomnieniach spotkań z Czesławem Miłoszem p.Gruszki,jest bardzo subiektywna.Bardzo ciekawe spotkania młodej poetki z chyba największym poetą polskim.Ale bystre oko p.Barbary pozwala poznać nam Miłosza bliżej jako człowieka.Książkę przeczytałem kolejny raz i nie ostatni!

• Dziennik
  • Biografia