Jillian Westfield wyszła za mąż

Allison Winn Scotch Wydawnictwo: Otwarte Seria: Otwarte dla Ciebie. Romans literatura piękna
Time of My Life
literatura piękna
Martyna Tomczak
Otwarte dla Ciebie. Romans
małżeństwo marzenia nowe życie

To bardzo, bardzo niebezpieczna książka. To wilk w owczej skórze, koń w Troi i komar, który dziury nie zrobi, a krew wypije, razem wzięte.
Leży sobie na wystawie księgarni lub bibliotecznej półce i informuje, że jakaś Jillian wyszła za mąż. No i dobrze! Szczęść jej Boże! Ja też wyszłam za mąż i światu tego nie obwieszczam – myśli sobie przechodząca kobieta. Jeszcze nie wie,...

"To, skąd przychodzimy, jest równie ważne
jak to, dokąd zmierzamy"

Ciekawy zamysł książki - cofnięcie się w czasie by na nowo odnaleźć i zrozumieć siebie. Bohaterka powieści powoli odkrywa głębsze warstwy swojej osobowości. Jest to ciekawa i niełatwa podróż w czasie, a tak naprawdę wgłąb siebie. Książka pobudza do refleksji i to jest jej wielki atut. Polecam!

Całkiem przyjemna książka z dość dziwną fabułą ponieważ główna bohaterka wiodąc swoje dotychczasowe nudne życie,cofa się 7 lat wstecz i może zmienić bieg wydarzeń oraz ludzi którzy ją otaczają.
Nie realne w naszym świecie ale miło było poczytać coś zupełnie odmiennego niż inne romansidła.
Dużym plusem książki jest dynamiczna akcja, i naprawdę całkiem szybko mi się ją...

Bardzo przyjemna i lekka powieść.  Skłania do refleksji nad własnym życiem i wyborami jakich się dokonuje i dokonało. Co by było gdyby..? Wraz z bohaterką probujemy nabrać dystansu i przyjrzeć się własnemu życiu z innej perspektywy. Książka momentami zabawna, momentami wzruszająca. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam

Historia, która daje do myślenia, nasuwa wiele pytań. Czasem tak bardzo chcielibyśmy coś w życiu zmienić, wydaje nam się, że nie jesteśmy szczęśliwy, myślimy jakby to było cofnąć się w czasie! Marzymy o tym bez konsekwencji, bo przecież to niemożliwe... A jednak! W tej książce staje sie rzeczywistością! Boheterka dostaje szansę by zdecydować ponownie o swoim losie. Czy ma...

Lekko i szybko się czyta. Bardzo przyjemna książka. Co niespotykane w tego typu książkach - autorka dość wnikliwie analizuje temat miłości i życia w małżeństwie (dla przyszłych żon w sam raz). Historią przypomina też trochę fabułę polskiego filmu "Ile waży koń trojański"

Jeżeli jesteś w związku, w który wdarł się marazm - ta książka jest dla ciebie! :) Po niej spojrzysz na swój związek z innej strony i może podejmiesz kroki, by go naprawić.

Często w chwilach zadumy zastanawiamy się, co by było gdybyśmy mieli możliwość powrotu do minionych chwil. Może udałoby się nam coś zmienić/naprawić/ulepszyć, być może podjęlibyśmy zupełnie inną decyzję, osiągnęlibyśmy zdecydowanie więcej, dawalibyśmy z siebie ponad normę. Myślę, że wielu z...

Gdy przeczytałam skrócony opis na okładce pomyślałam, że to kolejne czytadło na jeden wieczór.
Cóż, nie pomyliłam się, ale to czytadło czyta się niezwykle przyjemnie. Chcąc nie chcąc człowiek cofa się o kilka lat wstecz i analizuje co by zrobił gdyby i jemu była szansa wrócić do przeszłości. Na dodatek z bagażem doświadczeń przez te kilka lat zdobytym...
I co najciekawsze,...

Ciekawy pomysł, każdy chyba czasem chciałby się cofnąć w czasie, aby coś naprawić, zmienić coś w przeszłości... Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny, każda zmiana w życiu jest tylko kolejnym etapem prowadzącym do prawdziwego szczęścia.

Dyskusje

• 2012