Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent

Marco CampanellaAnna Casalis Wydawnictwo: Wilga, Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o. Cykl: Tupcio Chrupcio (tom 16) literatura dziecięca
9788378819875
Eliza Piotrowska
Wilga, Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
bajka dzieci edukacja myszka morał
Tupcio Chrupcio (tom 16)
literatura dziecięca
9788378819875
Eliza Piotrowska
bajka dzieci edukacja myszka morał

Jedna z ulubionych książeczek mojego synka :)

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i...czeka na swoje kolejne urodziny i wymarzony rower. Mama i Tata nie chcą mu zdradzić, co dostanie. Czy Tupcio Chrupcio będzie się cieszył z prezentu...?

2024

Tupcio ma szczęście, bo jego rodzice potrafią kupić mu jego wymarzony prezent. Ja, żeby taki dostać, muszę się zaopatrzyć sama. Ach ta sprawiedliwość ;)

Córka oszalała z radości na widok kasku Tupcia - dominujący motyw żółty ser. Oczywiście od razu chciała jeździć rowerem po mieszkaniu. Wspaniałe ilustracje.

Dopiero zaczynamy przygodę z tym bohaterem, ale od samego początku Bobasa jest bardzo zainteresowana jego przygodami. Jest to książeczka skierowana już raczej do przedszkolaków – strony są papierowe, a wciąż dominującym ilustracjom towarzyszą już całkiem długie partie tekstu, a historię uzupełniają tematy do rozmowy. Maja jednak cierpliwie słucha i choć jeszcze nie wdaje...

Lektura dla przedszkolaków, właściwie bez fajerwerków, ale też i nie strata czasu.

Piękna historyjka dla dzieci z jeszcze piękniejszymi ilustracjami :) O marzeniach i ich spełnieniu...

Świetna książka dla dzieci (koniecznie wydanie z ilustracjami Marco Campanella!!!)
Właściwie to specjalnie dla tej serii powinnam założyć sobie półkę "przeczytane 5728754845 razy", bo mój synek (roczny) chce, żeby mu czytać w kółko "Tupcie Chrupcie". Polecam :)

malewielkieksiazki.blogspot.com

Na początku zaznaczę, że do Tupcia Chrupcia skłoniło mnie nazwisko autorki, ale okazało się to bardzo mylne.
Zafascynowani i oczarowani osobowością cioci Jadzi, którą pani Eliza Piotrowska stworzyła w serii swoich książek, teraz niestety powtórzyć peanów nie możemy.
Przede wszystkim coś mi tutaj nie pasuje. Nazwisko polskiej autorki jest...

Dyskusje

• Dla dzieci