Rób trudne rzeczy

978-83-89634-76-4
Bożena Olechnowicz
chrześcijaństwo

Okładka książki Miłość i wojna John Eldredge, Stasi Eldredge
Miłość i wojna John Eldredge, Stas...
Okładka książki Seks po chrześcijańsku. Jak w pełni wykorzystywać Boży dar płciowości? Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Seks po chrześ... Mariola Wołochowicz...
Okładka książki Prezent zapakowany przez Boga. Czy wiesz czemu warto czekać Linda Dillow, Pintus Lorraine
Prezent zapako... Linda Dillow, Pintu...

Czytając tę książkę nie da się nie zauważyć nacisku na protestantyzm. Powiem szczerze, że chwilami mnie to irytowało. Często nie zgadzałam się z pogladami i zachowaniem autorów. Jednak wywołała we mnie myślenie na temat robienia trudnych rzeczy przez nastolatków.

• Chrześcijaństwo
  • Do zdobycia - duchowość
  • +
  • Poznanie
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • *** ??? ***
  • Duchowość

Dodaj cytat z książki Rób trudne rzeczy