Niewidzialna religia. Problem religii we współczesnym społeczeństwie

Okładka książki Niewidzialna religia. Problem religii we współczesnym społeczeństwie
Thomas Luckmann Wydawnictwo: Nomos Seria: Socjologia religii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Socjologia religii
Invisible religion
Nomos
2006-01-01
2006-01-01
Lucjan Bluszcz
socjologia religii nauki społeczne

Okładka książki Społeczne tworzenie rzeczywistości. Traktat z socjologii wiedzy Peter Ludwig Berger, Thomas Luckmann
Ocena 6,8
Społeczne twor... Peter Ludwig Berger...

więcej Więcej

Książka opisująca teorię prywatyzacji religii, jedną z najbardziej wpływowych teorii we współczesnej socjologii religii. Interesująca lektura, przede wszystkim dlatego, że teoria wydaje się celna.

• Socjologia
  • Religioznawstwo
  • Naukowe i popularnonaukowe
  • 2014
  • 2012
  • Studia
  • Uzupełnić

Dodaj cytat z książki Niewidzialna religia. Problem religii we współczesnym społeczeństwie