Magiczny świat "Harry'ego Pottera"

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu publicystyka literacka, eseje
83-86535-21-0
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
Harry Potter
publicystyka literacka, eseje
83-86535-21-0
Harry Potter

Można autora nie lubić ale
1. książkę Harry Potter przeczytał
2.opinia na temat zagrożeń duchowych nią spowodowanych zdarzyła się i papieżowi Benedyktowi XVI

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

totalna pomyłka

Przeraził mnie opis tej książki. Doszukiwanie się związków ideologicznych z La Veyem i Crowleyem wydaje mi się dużą przesadą. Aż mnie ciarki przechodzą od takiego pomysłu! Niemniej chciałabym zapoznać się z tą pozycją ze względu na moją ciekawość poznawczą.

• Chcę kupić
  • Rok 2011
  • Bajki, baśnie, opowiadania dla dzieci i młodzieży, fantasy, legendy, mity, omówienia i analizy
  • Chcę w prezencie
  • Studia
  • Autorzy: J.K. Rowling i okołopotterowe dodatki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Magiczny świat "Harry'ego Pottera"