Decyzje: perspektywa psychologiczna i ekonomiczna

Tadeusz Tyszka Wydawnictwo: Scholar Seria: Wykłady z psychologii [Scholar] biznes, finanse
Scholar
decyzje ekonomia behawioralna psychologia ekonomia
biznes, finanse
Wykłady z psychologii [Scholar]
decyzje ekonomia behawioralna psychologia ekonomia

Nie jest to powieść, ani romans. Tytuł dokładnie odpowiada treści. Po tej pozycji należy spodziewać się wykładów, ale nie tylko samej teorii. Autor przytacza wiele przykładów. Niestety brakowało mi współczenych badań. Oceniam pozytywnie, ale raczej jako podstwę do dalszego poszerzania wiedzy w tym zakresie.

• Psychologia
  • 01 Do kupienia
  • 2014
  • Cyfrowe
  • Piorytet
  • Poszukac
  • Ekonomia behawioralna

Dodaj cytat z książki Decyzje: perspektywa psychologiczna i ekonomiczna