Zahi

Eugeniusz Andrzej Daszkowski Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Człowiek na Morzu biografia, autobiografia, pamiętnik
Krajowa Agencja Wydawnicza
powieść morze marynarze marynistyka
biografia, autobiografia, pamiętnik
Człowiek na Morzu
powieść morze marynarze marynistyka

Sięgnąłem po tę książkę przez przypadek. Zacząłem czytać od niechcenia i po paru kartkach wciągnęło mnie na dobre. Dobry kawałek literatury podróżniczej w dawce akurat takiej, żeby się nie zmęczyć.

• 2014

Dodaj cytat z książki Zahi